200+ analýz ročně, 35 let zkušeností s plasty, 30 let práce s Moldflow a 25 kurzů ročně. Ale nejen to!

Poradenství a konzultace

V oboru zpracování plastů se zaměřením na technologii vstřikování působíme více než 25 let. Poskytujeme poradenství pro vývoj plastových dílů, odstraňování jejich vad a řešení rizik kvality u dílů ve stadiu vývoje dílu stejně jako ve stadiu výroby dílu už existujícího.

Poradíme vám s vývojem plastového dílu v jeho komplexnosti:

  • Technologický design dílu,
  • analýza vyrobitelnosti,
  • definování procesních parametrů a požadavků na nástroj,
  • odstranění vad,
  • definování konstrukčních a procesních požadavků s cílem maximální kvality dílu,
  • analýza mechanických vlastností dílu a jeho chování v daném prostředí.

Vzdělávání

Naše znalosti vám nabízíme v odborných kurzech. Proškolíme vaše zaměstnance na míru vašim požadavkům. Kurzy pro konstruktéry dílů a vstřikovacích forem, projektové manažery, manažery kvality, technology a seřizovače vstřikovacích forem, kontrolu kvality.

Software

Ve Smartplastu jsme autorizovaným partnerem společnosti Autodesk pro prodej software Autodesk Moldflow.

Nabízíme prodej, poradenství i technickou a obchodní podporu softwaru, který sami dokonale známe díky neustálému používání.

Skvělí lidé, flexibilita malé společnosti

Základem renomé Smartplast je odbornost našeho týmu a aktivní přístup k řešení potřeb zákazníka. Vždy hledáme řešení, dobré pro vás i pro nás a díky odborným kompetencím a flexibilitě malé firmy se nám daří ho nacházet.

Členství v klastrech

Smartplast je členem odborných klastrů:

Podporujeme dobré – Lékaři bez hranic

Naší volbou je podporovat jednu konkrétní organizaci působící tam, kde je to nejvíc potřeba. Proto podporujeme organizaci Lékaři bez hranic.

Velmi si vážím a obdivuji lékaře, kteří vykročí z osobní stejně jako z naší evropské zóny komfortu a dostatku, aby plnili své poslání v podmínkách a situacích, které si neumíme představit. Jednají rychle, účinně a odborně.

Petr Halaška

Autor článku
Olga Žmolíková